testo 160 E - Wifi záznamník s možnosťou pripojenia 2 snímačov (teploty, vlhkosti, lux alebo UV žiarenia)

testo 160 E - Wifi záznamník s možnosťou pripojenia 2 snímačov (teploty, vlhkosti, lux alebo UV žiarenia)

272,4EUR
Bez dane: 227,0EUR
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Výrobca: Testo AG
Model : testo 160 E
Model: 0572 2022
Množstvo:     

Testo 160 E je súčasťou systému na monitorovanie teploty, vlhkosti, intenzity osvetlenia, barometrického tlaku, UV radiácie a koncentácie CO2 v galériách, múzeách a archívoch.


Popis výrobku:

Chráňte svoje citlivé a cenné exponáty a archiválie pomocou rádiového záznamníka testo 160 E. Vďaka záznamníku klimatických veličín testo 160 Es možnosťou pripojenia 2 snímačov - teplotného, vlhkostného, snímača luc alebo UV žiareniaje totiž kedykoľvek zaistené rozsiahle sledovanie okolitého prostredia v múzeách, depozitároch a archívoch.


Sledovanie teploty, vlhkosti, intenzity osvetlenia alebo UV žiarenia rádiovým záznamníkom testo 160 E
Rádiový záznamník testo 160 E je záznamník klimatických veličín s jednoduchou obsluhou. Ponúka možnosť pripojenia až 2 snímačov (možnosť objednať zvlášť) na teplotu a vlhkosť, intenzitu osvetlenia (lux) alebo lux aUV žiarenia.

Namerané údaje sa ukladajú zo záznamníka prostredníctvom Vašej WLAN priamo v Testo-Cloud-e. Pri prekročeniach hraničnej hodnoty ste vďaka funkcii alarmu hneď informovaní správou e-mailom alebo (voliteľne) SMS. S Vaším chytrým telefónom vybaveným internetom, s tabletom alebo počítačom máte kedykoľvek a všade prístup ku všetkým nameraným hodnotám a analyzačným funkciám.

Záznamník testo 160 E – prispôsobiteľný a nenápadný
Vďaka malým rozmerom (64 x 76 x 22 mm) a jednoduchému dizajnu je testo 160 E možné bez problémov umiestniť na výstave alebo vo vitríne. V spojení s voliteľným, individuálne upraviteľným krytom Deco-Cover (viď. príslušenstvo) je možné záznamník optimálne prispôsobiť svojmu okoliu a zostane tak veľmi nenápadný. Vaše vystavované predmety tak zostanú stále v popredí.

Perfektné prepojenie: s rádiovým záznamníkom testo 160 E aúložiskom Testo-Cloud
Testo-Cloud je centrálny prvok obsluhy série záznamníkov testo 160. S testo 160 E uložíte svoje namerané údaje cez existujúcu WLAN do Testo-Cloud-u. Tu môžete svoj rádiový záznamník konfigurovať, nastavovať hraničné hodnoty pre alarmy a analyzovať svoje namerané údaje. Aby ste mali prístup do Testo-Cloud-u, musíte sa najskôr zaregistrovať na www.museum.saveris.net.

Inštalácia systému je jednoduchá aje možné ju spustiť buď cez vyhľadávač, alebo pomocou aplikácie testo Saveris 2 App pre IOS a Android.

Podľa požadovaného rozsahu funkcie máte pri používaní Testo-Cloud-u na výber medzi bezplatnou verziou Basic a rozsiahlejšou verziou Advanced. Máte možnosť vybrať si verziu Advanced pre až 10 uživateľov na účet alebo si nastavíte alarm pomocou SMS pri prekročení hraničnej hodnoty.

Oblasti využitia záznamníka testo 160 E: múzeum, archív a depozitár
Sprofesionálnym záznamníkom testo 160 E stále spoľahlivo meriate teplotu a vlhkosť vzduchu vo vitríne alebo vo výstavnom priestore. Je optimalizovaný pre aplikácie týkajúce sa sledovania podmienok okolia v múzeách, galériách a ostatných výstavných domoch. S jeho pomocou spoľahlivo ochránite Vaše citlivé a cenné exponáty pred poškodením.

Ďalšie výhody a funkcie záznamníka testo 160 E
Interná pamäť rádiového záznamníka je 40 000 nameraných údajov a puzdro je chránené podľa IP20. Štandardné batérie majú životnosť 12 mesiacov a užívateľ si ich môže sám kedykoľvek vymeniť. Alternatívne je možné záznamník používať aj bez batérií, pomocou spoločne dodávaného rozhrania USB cez sieťový adaptér (je nutné doobjednať zvlášť).

Aplikácie:
 
Sledovanie mikroklímy vo vitrínach
Spoľahlivé sledovanie podmienok okolia vo vitríne hraje rozhodujúcu ulohu pri ochrane cenných a citlivých exponátov. Nestabilná mikroklíma vo vitríne môže viesť k poškodeniu objektov. Rádiový záznamník zo série záznamníkov testo 160 rozpozná prekročenie kritických hraničných hodnôt a svojím alarmom garantuje bezpečnosť Vašich muzeálnych objektov. Tento malý rádiový záznamník môže byť nenápadne umiestnený aj priamo vo vitríne.
Ochrana muzeálnych objektov meraním intenzity osvetlenia a klímy
Nevhodné svetelné pomery a nevyhovujúca klíma predstavujú veľké nebezpečenstvo pre vystavované objekty. Urýchľujú prirodzené procesy starnutia, sú príčinou neopraviteľných mikrotrhliniek, spôsobujú blednutie farieb, alebo ich menia. Zabráňte u exponátov stratám na hodnote a uchovajte kultúrne dedičstvo pomocou rádiového záznamníka zo série testo 160. Použite ho ku kontrole vlhkosti a teploty, ako aj na kontrolu intenzity osvetlenia a UV žiarenia. Ochránite tak svoje muzeálne objekty pred poškodením vplyvom klímy, a zároveň aj pred zmenami farieb.


Obsah dodávky:
Rádiový záznamník testo 160 E vrátanebezplatného prístupu do Cloudu, batérie (4 x alkalické manganové mikrotužkové AAA), rozhraniepreUSB kábel, nástenný držiak vrátaneodblokovacieho zariadeniaa lepiacejpásky, etiketa s QR-Code, skrátený návod k obsluhe, výstupný protokol z výroby*.

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákona o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibračný list.

 
Technické údaje
Napájanie 4 x AAA batérie 1.5 V, alternatívne sieťový zdroj cez USB
Osvetlenie - Merací rozsah Viď. externý snímač
Osvetlenie - Presnosť Viď. externý snímač
Osvetlenie - Rozlíšenie Viď. externý snímač
Teplota - Merací rozsah Viď. externý snímač
Teplota - Presnosť Viď. externý snímač
Teplota - Rozlíšenie Viď. externý snímač
Trieda krytia IP20
UV - Merací rozsah Viď. externý snímač
UV - Presnosť Viď. externý snímač
UV - Rozlíšenie Viď. externý snímač
Pamäť 40 000 - súčet všetkých kanálov
Pripojenie K WLAN: Podporované bezdrôtové LAN štandardy: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Možné metódy šifrovania: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP
Životnost batérie 1.5 roka
Hmotnosť 94 g
Rozmery 76 x 64 x 22 mm
Kapacitný vlhkostný senzor
Merací rozsah Viď. externý snímač
Presnosť Viď. externý snímač
Rozlíšenie Viď. externý snímač
Názov Typ Akcia
Prospekt testo 160  pdf