testo 440 merací prístroj pre klímu

testo 440 merací prístroj pre klímu

422,4EUR
Bez dane: 352,0EUR
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Výrobca: Testo AG
Model : testo 440
Model: 0560 4401
Množstvo:     

Popis produktu

Sprístrojom na meranie klimatických veličín testo 440 vkombinácii skvalitnými sondami (sondy je nutné objednať zvlášť) meriate a ukladáte všetky parametre, ktoré sú pre klímu rozhodujúce. Je možné súčasne pripojiť až 3 sondy: jednu sondu Bluetooth, jednu sondu spripojovacím káblom a jednu teplotnú sondu stermočlánkom typu K. Automatické rozpoznávanie sond a jasne štruktúrované menu meraní zaisťujú veľmi jednoduchú obsluhu a uľahčujú Vašu prácu.Výhody testo 440:
​Široká ponuka pripojiteľných sond: sonda s vyhrievaným vláknoma vrtuľková sonda (Ø 16 mm) nameraniev kanáli; veľké vrtuľové sondy s Ø 100 mm nameranie na vzduchových / stropných vyústkoch
Rýchlyvýpočet objemového prietoku: jednoduchá konfiguráciarozmerova geometrie prierezu kanálu vmenu meraní a objemový prietok sadajúzobraziťrovnovmeracomprístroji
Môžete pohodlnemerať aj vobzvláštveľkých kanáloch. Výsuvný teleskop presondy s vyhrievaným vláknom a vrtuľové sondy (Ø 16 mm) suniverzálnourukoväťoutotiž môžete ďalejprodĺžiťpomocoupredlžovacieho nástavcateleskopu - dosiahnete tak celkovú dĺžku2 metre
Meranie na vzduchových / stropných vyústkoch uskutočňujetejednoduchoa bez kábla. Vrtuľovúsondu (Ø 100 mm) si doplňte výsuvným teleskopom s uhlom 90° a ak je to nutné,tak ajpredlžovacím nástavcom teleskopu (obidvaje potrebnéobjednaťzvlášť)
Vrtuľové sondy vspojení smeracími kužeľmi testovent a usmerňovačom prúdenianakontrolu prichádzajúceho a odpadovéhovzduchu na tanierových ventiloch, ventilačných mriežkach a difúzoroch
Praktické rozhranieBluetooth: meraniesosondami prúdeniabez rušivých káblov, obsluha meracieho prístrojapomocoutlačidlana rukovätisondy, napr. spusteniealebo ukončenievýpočtu časového priemeru
Bezpečné umiestneniemultifunkčného meracieho prístrojapomocou praktických magnetovna kovovom povrchu (napr. na ventilačnom kanáli).


Meranie rýchlosti prúdenia vzduchu v potrubiach ana výustkách:

Klimatizácia a ventilačné systémy pracujú skutočne účinne, keď prietok vzduchu alebo objemový prietok v potrubiach ana výustkách zodpovedá špecifikáciám. Vďaka všestranným zostávam testo 440 môžete teraz lepšie realizovať všetky meracie úlohy.

Prednosti nového prístroja testo 440:

• Intuitívne menu merania
Jasne štruktúrované menu na meranie objemového prietoku v potrubiach ana výstkách, do meracieho prístroja sú naprogramované K faktor ameranie pomocou Prandtlovej sondy

• Pohodlné meranie
Teleskopy s ľahko čitateľnou stupnicou umožňujú komfortne pracovať v potrubiach.
Môžu sa tiež prípadne rozšíriť až na 2 m.

• Všestranné príslušenstvo
Pomocou teleskopu ľahko dosiahnete stropné výustky. Meracie kužele sú ideálne pri meraní na rastrových mriežkach, tanierových výustkách, difúzoroch arozličných anemostatoch.
Na presné meranie turbulentných tokov vírových výustiek aanemostatov používajte usmerňovať objemových prietokov vzduchu.

• Inteligentná koncepcia kalibrácie
Kalibrovať postačuje len hlavice sond. Preto môžete ďalej pokračovať v práci s meracím prístrojom, rukoväťou a inou sondou.


Meranie kvality vnútorného ovzdušia a komfortu:

Meraním kvality vnútorného ovzdušia a komfortu na pracoviskách je možné presne upraviť vnútorné prostredie a znížiť riziko ochorení zamestnancov. Smeracím prístrojom možno nakonfigurovať meracie zostavy testo 440, ktoré merajú všetky relevantné parametre: koncentráciu CO2 vo vzduchu, stupeň turbulencie, teplota, vlhkosť a osvetlenie.

Prednosti nového prístroja testo 440:

• Intuitívne menu merania
Vmenu meracieho prístroja je Jasne štruktúrované menu na meranie stupňa turbulencie adlhodobý meranie (s voľne voliteľnými intervalmi merania)

Osvedčené bezdrôtové spojenie
Všetky sondy na meranie úrovne komfortu a kvalitu vzduchu v miestnosti sú tiež dostupné v
bezdrôtovom variante Bluetooth. Pre Vás to znamená menej námahy a šetrí sa priestor v meracom kufríku.

• Komplexný výber sond
Pre rýchlosť prúdenia vzduchu, CO2, stupeň turbulencie, vlhkosti a teploty, lux a CO.

• Inteligentná koncepcia kalibrácie
Kalibrovať postačuje len hlavice sond. Preto môžete ďalej pokračovať v práci s meracím prístrojom, rukoväťou a inou sondou.


Merania v laboratóriách a čistých priestoroch:

Sondy testo 440 pre kontrolné merania kritických procesov, pre ktoré je nevyhnutná maximálna presnosť avariabilita zariadenia. Ideálne pre priemyselné prostredie s vysokými teplotami, ako aj pre laboratóriá, kde je nevyhnutné zaznamenať aj tie najmenšie zmeny hodnôt s vysokou presnosťou.

Intuitívne menu merania
Vprístroji je naprogramované jasne štruktúrované menu merania, ktoré zaisťuje presné výsledky.

Pohodlné merania
Vykonávate merania v prostredí, kde nie je možné spojenie cez Bluetooth? Žiadny problém: jednoducho vložte sondu z rukoväte Bluetooth na držiaka s káblom ameranie pohodlne dokončíte.

Vysoko presné sondy
Sondy na meranie účinnosti digestorov pre laboratóriá / čisté miestnosti; sondy na meranie laminárneho prietoku; sondy vlhkosti s presnosťou <1%.

Inteligentná koncepcia kalibrácie
Kalibrovať postačuje len hlavice sond. Preto môžete ďalej pokračovať v práci s meracím prístrojom, rukoväťou a inou sondou.

Špeciálne navrhnuté, vysoko presné sondy na meranie rýchlosti vzduchu & IAQ s testo 440 vám pomôžu s týmito aplikáciami, napríklad:

Spoľahlivé meranie laminárneho prietoku
Presné zaznamenávanie aj najmenších rozdielov rýchlosti vzduchu od 0,02 m/s
Meranie vlhkosti v kritických procesoch s presnosťou 1%Aplikačné videá:

Obsah dodávky:

Merací prístroj na klímu testo 440, 3 x tužkové batérie typ AA, USB kábel a výstupný protokol z výroby

 
Technické údaje
Teplota (NTC) - Merací rozsah -40 do +150 °C
Teplota (NTC) - Rozlíšenie 0.1 °C
Teplota (NTC) - Presnosť ±0.4 °C (-40 do -25.1 °C) ±0.3 °C (-25 do +74.9 °C) ±0.4 °C (+75 do +99.9 °C) ±0.5 % z mv (Zvyšok rozsahu)
Teplota - termočlánok Typ K (NiCr-Ni) - Merací rozsah -200 do +1370 °C
Teplota - termočlánok Typ K (NiCr-Ni) - Rozlíšenie 0.1 °C
Teplota - termočlánok Typ K (NiCr-Ni) - Presnosť ±(0.3 °C + 0.3 °C)
Prevádzková teplota -20 … +50 °C
Skladovacia teplota -20 do +50 °C
Rozhranie USB, Bluetooth
Typ batérie 3 AA mignon 1,5 V
Životnost batérie 12 h (typické meranie pomocou vrtuľky)
Hmotnosť 250 g
Rozmery 154 x 65 x 32 mm
Pripojiteľné snímače Termočlánok Typ K, NTC snímač, snímač Bluetooth (1x digitálny snímač Bluetooth alebo chytrá sonda testo)
Názov Typ Akcia
Prospekt testo 440 pdf
Prospekt "AKCIA -15% - Multifunkčný nástroj pre odborníkov na ventiláciu" pdf
Prospekt "Intuitívne meranie rýchlosti prúdenia a IAQ" pdf