testo 565i - Inteligentná vákuová pumpa pre automatické odsatie s integrovaným zastavením po dosiahnutí cieľových hodnôt, 10 CFM (283 l/min)

testo 565i - Inteligentná vákuová pumpa pre automatické odsatie s integrovaným zastavením po dosiahnutí cieľových hodnôt, 10 CFM (283 l/min)

811,2EUR
Bez dane: 676,0EUR
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Výrobca: Testo AG
Model :
Model: 0564 5653
Množstvo:     

Popis produktu
 
Inteligentný, efektívny a bezpečný
 
S prístrojom testo 565i je vákuovanie hračka. Vďaka chytrej technológii prístroj 565i automaticky zastaví vákuovanie pri dosiahnutí požadovanej cieľovej hodnoty a automaticky spustí test udržiavania vákua. To znamená, že celý proces prebieha úplne sám. Prístroj testo 565i sa osvedčil aj vďaka svojej vysokej kvalite, ktorá zaručuje bezpečné použitie aj s horľavými chladivami triedy A2L a A3.
Nový vákuometer testo 565i vykonáva vákuovanie chladiacich systémov a tepelných čerpadiel úplne automaticky. Po dosiahnutí požadovanej cieľovej hodnoty vákua sa čerpanie automaticky zastaví a súčasne sa spustí test udržania vákua. Cudzie plyny a vlhkosť sú tak bezpečne odstránené a údaje o hustote systému sú uložené.
Funkcia záznamu dát zaisťuje kompletnú dokumentáciu. Vďaka tomu môže vákuovanie prebiehať úplne nezávisle – pre maximálnu presnosť a efektivitu.
Konfiguráciu, sledovanie živých hodnôt a odosielanie protokolu o meraní je možné ľahko ovládať prostredníctvom bezplatnej aplikácie testo Smart App. Vďaka tomu si zachováte flexibilitu a ušetríte cenný čas.
Prístroj testo 565i po zapnutí automaticky nadviaže spojenie Bluetooth s meracími prístrojmi testo a aplikáciou Smart App, aby bola zaistená dokonalá interakcia medzi pracovnými procesmi. Čerpadlo taktiež vždy zaručuje maximálnu bezpečnosť vďaka kompatibilite s chladivami A2L a A3.
Jednoduchý mechanizmus výmeny oleja a prehľad pre rýchle posúdenie hladiny oleja spolu s ergonomickou rukoväťou zaručujú úplné pohodlie.
Vysokú spoľahlivosť zaisťuje vstavaný spätný ventil, ktorý účinne chráni pred stratou vákua, a to aj v prípade neočakávaného výpadku prúdu, a poskytuje ďalšiu úroveň bezpečnosti pre nepretržitú prevádzku.
 
Výhody
 
- Plne automatické vákuovanie so zastavením po dosiahnutí cieľových hodnôt
Možno bezpečne používať aj s horľavými chladivami triedy A3 a A2L.
Jedna aplikácia pre všetko: konfigurácia a sledovanie merania a správa dát pomocou aplikácie testo Smart App
Jednoduchá výmena oleja a rýchle zistenie hladiny oleja
Spätný ventil zabraňujúci strate vákua v prípade výpadku napájania
Dokonalá interakcia medzi pracovnými postupmi vďaka plnej konektivite s celým portfóliom chladiacich zariadení Testo.
 
 
 
Rozsah dodávky
 
  • Inteligentná vákuová pumpa testo 565i
  • Fľaštička na olej
  • Výstupný protokol z výroby
 
 
Technické údaje
Konečné vákuum 15 mikrónov
Napájanie 230 V~ / 60 Hz
Normy Kompatibilita oleja: ISO VG 46
Prietok 10 CFM / 283 l/min
Rádiový dosah 30 m
Typ čerpadla Rotačné lamelové čerpadlo, dvojstupňové
Pripojenie 1/4 SAE, 3/8 SAE, 1/2 SAE
Prevádzková teplota +5 až +40 °C
Skladovacia teplota -10 ... +50 °C
Chladivá v prístroji Certifikované pre A2L / A2 / A3
Rozhranie Bluetooth 5.0®
Hmotnosť 13 kg
Rozmery 375 x 150 x 314 mm
Názov Typ Akcia
Prospekt testo 565i pdf
Prospekt HVAC_R 2024 pdf